e dziennik


Jesteśmy obecni

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł 

"Złotej Szkoły 2018"
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

  

Dnia 15 października b.r. w Zespole Szkół nr 1 im Jana Pawła II w Przysusze odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Miała ona formę koncertu życzeń skierowanego do Dyrekcji, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi szkoły.

Na uroczystość zostali zaproszeni także nauczyciele emeryci. Prowadząca powitała wszystkich zebranych w sali gimnastycznej. Konferansjerzy odczytywali treść życzeń i zapowiadali piosenki, do których oprawę wokalno – instrumentalną przygotowali  nasi uczniowie. Na zakończenie prowadząca w imieniu całej społeczności szkolnej złożyła wszystkim pracownikom szkoły życzenia satysfakcji z pracy oraz sukcesów dydaktyczno – wychowawczych, jak również  wyraziła szacunek i wdzięczność za trud włożony w proces nauczania. Występ miał charakter podniosły z lekkim zabarwieniem humorystycznym.

Galeria