e dziennik


Jesteśmy obecni

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł 

"Złotej Szkoły 2018"
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

  

Święto Niepodległości to dla społeczności naszej szkoły tradycyjnie doniosła uroczystość. Aby godnie uczcić 101 rocznicę ponownego pojawienia się Polski na mapie Europy młodzież naszej szkoły, przygotowała widowisko słowno-muzyczne, opiekę sprawowały panie Iwona Żmijewska i Mariola Urbaniak. Śpiewając i recytując młodzi ludzie oddali hołd przodkom, którzy postawili na szali swoje życie, by odbudować naszą Ojczyznę po 123 latach niewoli. Tradycją naszej szkoły staje się również wspólne śpiewanie Mazurka Dąbrowskiego.

Galeria

Akademia z okazji Święta Niepodległości była również okazją do wręczenia stypendiów Starosty Przysuskiego dla młodzieży wyróżniającej się w nauce. W imieniu starosty gratulacje składali pan wicestarosta Marek Kilianek oraz kierownik wydziału edukacji – pani Luiza Kozłowska. Stypendia w tym roku otrzymało 31 osób, wśród nich; klasa 1A: Bąk Julia, Frasuński Antoni, Dyl Karolina, Gawryś Urszula, Szymańska Kinga, Kowalska Milena, Mirecka Julia, Wójciak Iga, Salata Magdalena, Szpinek Wioleta; klasa 1B: Rdzanek Anita, Bartyzel Adam, Siwiec Julia, Kietlińska Julia, Kowalski Jakub; klasa 1C: Kwintal Zuzanna; klasa 2A: Woźniak Weronika, Szymańska Angelika, Iwańska Wiktoria; klasa 2B: Bielecka Patrycja; klasa 2D: Głogowski Piotr, Kolibabska Karina, Biernat Daniel, Korycka Kamila, Milczarczyk Sylwia, Czyżykowska Patrycja, Korycki Jakub, Ślęzak Lena, Włodarczyk Izabela, Zduńczyk Angelika, Lebiecki Kamil. Wyróżnionym jeszcze raz gratulujemy!

Galeria