e dziennik


Jesteśmy obecni

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze otrzymała ZŁOTĄ TARCZĘ a Liceum w Zespole Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze BRĄZOWĄ TARCZĘ w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020.

Technikum 2020

Liceum 2020

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

  

Nowy Rok przyniósł ze sobą dobre wieści i nagrodził uczniów, nauczycieli oraz dyrekcję Zespołu Szkół nr 1 im. Pawła II za ciężką pracę. Szkoła może pochwalić się podwójnym sukcesem. Echa dokonań naszych uczniów dotarły do Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy”. Fundacja ta od ponad 20 lat zajmuje się badaniem jakości nauczania w szkołach ponadpodstawowych oraz ponadgimnazjalnych. Każdego roku analizuje wyniki maturalne, pomyślnie zdane egzaminy zawodowe, udział w olimpiadach. Na podstawie zebranych danych tworzy ranking najlepszych szkół.

Uczniowie Technikum Informatycznego zostali wyróżnieni „Złotą Tarczą” przyznawaną w ogólnopolskim Rankingu Techników – Perspektywy 2020. Nasi podopieczni uplasowali się na 8. miejscu w województwie mazowieckim. Zaznaczenia wymaga fakt, iż nie jest to pierwszy tego typu sukces naszych uczniów. Technikum Informatyczne w Przysusze już kilkukrotnie gościło w rankingach najlepszych placówek w Polsce i zdobywało „Złotą Tarczę” i „Brązową Tarczę” w plebiscycie Perspektyw w ubiegłych latach.

Do istotnych sukcesów należy zaliczyć także osiągnięcia przysuskich uczniów z Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół nr 1. Licealiści uzyskali tytuł „Brązowej Tarczy” w Rankingu Liceów Ogólnokształcących – Perspektywy 2020. Triumf ten jest niewątpliwie owocem wytężonej pracy zarówno uczniów, jak i pedagogów. Współtworzy obraz dynamicznie rozwijającej się placówki oraz pozwala z nadzieją patrzeć na nadchodzące lata edukacji w naszym regionie.