Startujący w XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie „O Diamentowy Indeks AGH” uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Przysusze uzyskali wyniki marzeń. To nie sen – Ci młodzi chłopcy z klasy Idp mają zaledwie po 16 lat, a już sięgnęli po najwyższe trofea, o czym świadczą ich noty:

• Jakub Polak 99 pkt/100 możliwych punktów,
  • Mateusz Osuchowski 99 pkt/100 możliwych punktów,
  • Gabriel Gawin 98 pkt/100 możliwych punktów,
  • Igor Cieślikowski 96 pkt/100 możliwych punktów,
  • Emil Cieślikowski 96 pkt/100 możliwych punktów,
  • Igor Woźniak 91 pkt/100 możliwych punktów,
  • Filip Wójcik 89 pkt/100 możliwych punktów.

Szczerze gratulujemy spektakularnego osiągnięcia. Olimpiada objęta jest honorowym patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Edukacji Narodowej i Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych CERN w Szwajcarii.

O sukcesie każdego człowieka decydują podejmowane trudy i sposoby ich pokonywania. Uczniowie z Przysuchy z lekkością zakwalifikowali się do półfinału. Teraz przed nimi kolejne wyzwanie – 1 lutego test półfinałowy. Mocno trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów. Jeszcze raz gratulujemy Wam i Waszym Rodzicom.

20200116 142900