e dziennik


Jesteśmy obecni

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze otrzymała ZŁOTĄ TARCZĘ a Liceum w Zespole Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze BRĄZOWĄ TARCZĘ w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020.

Technikum 2020

Liceum 2020

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
29
30
31

  

 Szanowni Rodzice i Opiekunowie, drodzy Uczniowie!

W związku z wprowadzeniem nowego rozporządzenia MEN z dnia 20 marca 2020 w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 , które wchodzi w życie z dniem 25 marca 2020, informuję, że od 25 marca 2020 do 10 kwietnia 2020  (rozporządzenie MEN z dnia 20 marca 2020 zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19) w Zespole Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze funkcjonować będzie zdalne nauczanie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Będziemy korzystać z dziennika elektronicznego, kontaktu mailowego i aplikacji zaproponowanych przez nauczycieli.

Zajęcia będą prowadzone według dotychczasowego planu lekcji, który uwzględnia równomierne obciążenie uczniów w poszczególnych dniach tygodnia, dostępnego na stronie internetowej szkoły. Uczniowie będą oceniani (frekwencja będzie wpisywana do dziennika na podstawie wywiązywania się ucznia z form aktywności zleconych w danym dniu przez nauczyciela).

W ZWIĄZKU Z TYM UCZNIOWIE SĄ ZOBOWIĄZANI:

 – uczestniczyć w zajęciach zgodnie z dotychczasowym planem lekcji,

– samodzielnie wykonywać i przesyłać do nauczycieli zadane prace,

– regularnie sprawdzać pocztę w e-dzienniku, swoim mailu, lub innych aplikacjach, stosowanych przez nauczycieli,

– śledzić komunikaty na stronie internetowej szkoły (http://zsp.przysucha.edu.pl/)

Prosimy Państwa o nadzór nad odpowiedzialnym zachowaniem i pozostawanie dzieci w domach. Każdy uczeń i rodzic lub opiekun ma możliwość konsultacji z nauczycielem prowadzącym zajęcia przez e-dziennik, mailowo lub telefonicznie (o szczegółowych terminach konsultacji zdalnych powiadomimy Państwa w kolejnym komunikacie). Kontakt z dyrekcją szkoły, wychowawcami i nauczycielami jest możliwy przez e-dziennik lub telefonicznie.