e dziennik


kamera3


matura2023


Jesteśmy obecni

Zgodnie z postanowieniem Kapituły, Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze otrzymało SREBRNĄ TARCZĘ a Liceum w Zespole Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze BRĄZOWĄ TARCZĘ w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2023.

Technikum 2023

Liceum 2023

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


ckedeklaracja
Instaling

Ta szkola

 W bieżącym roku obchodzimy 250 rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej. Instytucja ta została utworzona z inicjatywy króla Stanisława II Augusta Poniatowskiego i powołana do życia 14 października 1773 roku. Wydarzenia te upamiętnione są w Dniu Edukacji Narodowej,  potocznie zwanym  Dniem Nauczyciela.  Z tej okazji  w naszej szkole 13 października odbyła się uroczysta akademia, w której udział wzięli:  Dyrekcja szkoły, przedstawiciel Rady Rodziców, nauczyciele oraz uczniowie.

Na wstępie pani Dyrektor Dorota Skalińska podziękowała nauczycielom za zaangażowanie, życzliwość  i efektywną pracę z młodzieżą, a następnie przedstawieni zostali nauczyciele, którzy  w tym roku otrzymali Nagrodę Starosty. Są to:

Małgorzata Banasik

Justyna Kądziela

Włodzimierz Siwak

Agata Waszkowska

Anna Więckowska

Słowa uznania pani Dyrektor skierowała również do pracowników administracji i obsługi  doceniając wkład  każdego z nich  w sprawne funkcjonowanie szkoły. W imieniu Rady Rodziców głos zabrała pani Edyta Kokosińska, składając życzenia i podziękowania gronu pedagogicznemu i pracownikom szkoły.

Życzeniom towarzyszyły słodkie upominki przygotowane przez Samorząd Uczniowski i Radę Rodziców.

Zebrani na akademii wysłuchali rysu historycznego związanego z powstaniem i działalnością  KEN oraz obejrzeli scenki  przedstawiające  rozwój oświaty i nauki. Całość przygotowali i   zaprezentowali  uczniowie: Jakub Jasiński, Oliwier Pietras, Natalia Kędzierska, Magdalena Chylak, Mateusz Sobczyk, Filip Molik, Liliana Mastalerz, Dawid Jarek, Bartłomiej Motyl, Oskar Tokarski, Bartosz Woźniak, Marcin Wrzesień, Zuzanna Patyna, Ilona Czyżykowska, Bartosz Cisak, Anna Kaleta, Laura Fidos pod opieką pań:  Justyny Kądzieli, Anny Więckowskiej oraz Katarzyny Matysiak.

Galeria

Wstecz