e dziennik


kamera3


matura2023


Jesteśmy obecni

Zgodnie z postanowieniem Kapituły, Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum w Zespole Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze otrzymało BRĄZOWĄ TARCZĘ w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2024.
W rankingu za rok 2023 Technikum w Zespole Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze otrzymało SREBRNĄ TARCZĘ a Liceum BRĄZOWĄ TARCZĘ.

Liceum 2024

Technikum 2023

Liceum 2023

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

fbckedeklaracja
Instaling

Ta szkola

26 kwietnia 2024 r. o godzinie 11:00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Cztery klasy czwarte Liceum Ogólnokształcącego oraz piąta klasa Technikum Informatycznego oficjalnie zakończyły swój czas w murach szkoły, gotowe na kolejny etap w życiu.

Podczas ceremonii nie zabrakło wzruszeń i podziękowań. Po uroczystym odebraniu przez absolwentów ZS nr 1 świadectw ukończenia szkoły oraz nagród uznaniowych, Pani Dyrektor Dorota Skalińska życzyła im powodzenia w dalszej drodze, podkreślając, że zawsze będą mieli wsparcie swojej szkoły i społeczności. W geście wdzięczności za trud nauczania, tegoroczni maturzyści złożyli na ręce Pani Dyrektor Doroty Skalińskiej i Pana Wicedyrektora Sławomira Wiktorowicza bukiety kwiatów. Przedstawiciele absolwentów ZS nr 1 podziękowali również wychowawcom klas: Pani Małgorzacie Banasik, Pani Marcie Płuciennik, Pani Agacie Gołębiowskiej i Pani Martynie Siciarz-Drabik oraz Panu Marcinowi Frasuńskiemu za ich zaangażowanie, wsparcie i inspirację w procesie wychowania i nauczania.

W uroczystej akademii uczestniczył Wicestarosta Powiatu Przysuskiego Pan Marek Kilianek który docenił osiągnięcia absolwentów ZS nr 1 i wręczył im dyplomy uznania oraz nagrody. Tegoroczni maturzyści odwdzięczyli się bukietem kwiatów symbolizującym ich wdzięczność
i szacunek.

Warto przypomnieć, że przed naszymi absolwentami jeszcze egzamin dojrzałości - matura, który będzie kolejnym ważnym krokiem w ich życiu. Jednakże, zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych to nie tylko zakończenie pewnego rozdziału, ale także początek nowych możliwości i wyzwań.

Tegorocznym maturzystom życzymy wielu sukcesów na nadchodzącym egzaminie dojrzałości!

Galeria

Wstecz