e dziennik


matura2023


Jesteśmy obecni

Zgodnie z postanowieniem Kapituły, Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze otrzymało SREBRNĄ TARCZĘ a Liceum w Zespole Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze BRĄZOWĄ TARCZĘ w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2023.

Technikum 2023

Liceum 2023

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31


cke



deklaracja
Instaling

Terminarz konsultacji nauczycieli w Zespole Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze

Lp.
Imię i nazwisko

Termin konsultacji

dzień tygodnia

      godzina     

sala

1.     

Małgorzata

Banasik

środa

14.30-15.30

112

2.     

Alina

Bartos

wtorek

14.25-15.25

120

3.     

Katarzyna

Bednarczyk

poniedziałek

13.30-14.30

pok. naucz.

4.     

Ewa

Bochyńska

poniedziałek

14.15-15.15

biblioteka

5.     

Elżbieta

Bomba

czwartek

11.50-12.35

pok. naucz.

6.     

Karolina

Cendrowska

środa

8.45-9.45

pok. naucz.

7.     

Marcin

Chrobak

wtorek

9.50-10.35

pok. naucz.

8.     

Marcin

Frasuński

poniedziałek

9.50-10.35

pok. naucz.

9.     

Witold

Gapys

czwartek

8.50-9.50

gabinet w- f

10.  

Agata

Gołębiowska

czwartek

13.30-14.30

pok. naucz.

11.  

Piotr

Gołębiowski

wtorek

9.45-10.45

208

12.  

Agnieszka

Górka

czwartek

10.35-11.35

pok. naucz.

13.  

Jacek

Grochal

czwartek

8.50-9.50

gabinet w- f

14.  

Justyna

Kądziela

poniedziałek

czwartek

13.30-14.00

12.35-13.05

105

15.  

Hacene

Kebbas

poniedziałek

15.15-16.15

116

16.  

Anna

Kopijek

czwartek

11.40-12.40

pok. naucz.

17.  

Małgorzata

Korycka

poniedziałek

11.00-11.30

119

18.  

Anna

Kozłowska

czwartek

8.45-9.15

pok. naucz.

19.  

Zbigniew

Matyga

wtorek

7.25-7.55

pok. naucz.

20.  

Katarzyna

Matysiak

czwartek

10.40-11.40

pok. naucz.

21.  

Mariusz

Molenda

czwartek

14.15-15.15

pok. naucz.

22.  

Jolanta

Nocoń

poniedziałek

9.45-10.45

pok. naucz.

23.  

Ewa

Nostitz-Jackowska  

czwartek

8.50-9.50

gabinet w- f

24.  

Sylwester

Nowak

piątek

14.30-15.30

pok. naucz.

25.  

Aneta

Pielas-Kucharczyk

poniedziałek

11.50-12.35

pok. naucz.

26.  

Marta

Płuciennik

środa

12.45-13.45

pok. naucz.

27.  

Wioletta

Pomykała

wtorek

10.35-11.35

pok. naucz.

28.  

Krzysztof

Sciesiek

poniedziałek

12.35-13.35

102

29.  

Rafał

Siciarz

poniedziałek

15.10-16.10

208

30.  

Martyna

Siciarz-Drabik

środa

11.40-12.40

pok. naucz.

31.  

Włodzimierz  

Siwak

środa

11.50-12.50

19

32.  

Dorota

Skalińska

poniedziałek

13.00-14.00

Gabinet Dyrektora

33.  

Iwona

Sołtykiewicz

piątek

12.35-13.35

114

34.  

Wiesława

Suder

czwartek

12.00-12.30

109

35.  

Ewa

Trochim

wtorek

14.25-15.25

104

36.  

Mariola

Urbaniak

poniedziałek

9.45-10.45

pok. naucz.

37.  

Anna

Walczak

czwartek

9.50-10.55

pok. naucz.

38.  

Agata

Waszkowska

czwartek

12.35-13.35

gabinet w- f

39.  

Anna

Więckowska

wtorek

10.40-11.40

pok. naucz.

40.  

Sławomir

Wiktorowicz

poniedziałek

13.30-14.30

gabinet wicedyrektora

41.  

Renata

Witaszek-Gocel

czwartek

11.40-12.40

pok. naucz.

42.  

Danuta

Wlazło

wtorek

10.40-11.40

207

43.  

Anna

Wysmolińska

poniedziałek

11.45-12.45

pok. naucz.

44.  

Elżbieta

Zamaria

środa

9.40-10.40

118

45.  

Tomasz

Zychla

czwartek

9.55-10.55

pok. naucz.

46.  

Iwona

Żmijewska

wtorek

11.40-12.40

pok. naucz.