e dziennik


kamera3


matura2023


Jesteśmy obecni

Zgodnie z postanowieniem Kapituły, Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum w Zespole Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze otrzymało BRĄZOWĄ TARCZĘ w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2024.
W rankingu za rok 2023 Technikum w Zespole Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze otrzymało SREBRNĄ TARCZĘ a Liceum BRĄZOWĄ TARCZĘ.

Liceum 2024

Technikum 2023

Liceum 2023

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


cke



deklaracja
Instaling

Ta szkola

Terminarz konsultacji nauczycieli w Zespole Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze

1 Małgorzata  Banasik poniedziałek 7.55 - 8.55 Pok. nauczycielski
2 Alina Bartos poniedziałek 7.55 - 8.55 Sala 120
3 Katarzyna Bednarczyk wtorek 13.40 – 14.40 Pok. nauczycielski
4 Ewa Bochyńska poniedziałek  14.15 – 15.15 biblioteka
5 Elżbieta Bomba czwartek 14.39 – 15.39 Pok. nauczycielski
6 Agnieszka Borówka wtorek 11.45 – 12.45 Pok. nauczycielski
7 Anetta Burandt czwartek 7.30 – 8.00 Pok. nauczycielski
8 Karolina Cendrowska poniedziałek 11.30 – 12.00 Gabinet PPP
9 Marcin Chrobak środa 11.40 – 12 .40 Pok. nauczycielski
10 Jagoda  Dobrodziej-Zaręba wtorek 9.50 – 10.50 Pok. nauczycielski
11 Marcin Frasuński środa 12.35 – 13.35 Pok. nauczycielski
12 Witold Gapys piątek 8.45 – 9.45 Gab. W-F
13 Aniela  Gocel-Henschel czwartek 8.00 – 9.00  Gabinet PPP
14 Agata Gołębiowska wtorek 8.50 – 9.50 Pok. nauczycielski
15 Piotr Gołębiowski środa 9.30 – 10.30 Pok. nauczycielski
16 Agnieszka Górka poniedziałek 9.50 – 10.50 Pok. nauczycielski
17 Justyna Kądziela poniedziałek 10.50 – 11.50 Pok. nauczycielski
18 Hacene Kebbas środa 8.00 – 8.55 Pok. nauczycielski
19 Anna  Kopijek wtorek 8.40 – 9.40 Pok. nauczycielski
20 Anna Kozłowska wtorek 14.30 – 15.00 Pok. nauczycielski
21 Anna Lewandowska-Strózik wtorek 8.00 – 9.00 Gab. PPP
22 Edyta Liziniewicz piątek 10.40 – 11.40 Pok. nauczycielski
23 Katarzyna Matysiak wtorek 10.40 – 11.40 Pok. nauczycielski
24 Mariusz Molenda piątek  10.55 – 11.40 Pok. nauczycielski
25 Jolanta Nocoń wtorek 10.45 – 11.45 Pok. nauczycielski
26 Ewa Nostitz-Jackowska czwartek 11.50 – 12.45 Gab. W-F
27 Sylwester Nowak środa 10.35 – 11.35 Pok. nauczycielski
28 Grzegorz Obuch poniedziałek 14.30 – 15.30 Gab W-f
29 Magdalena  Osuchowska czwartek 10.55 – 11.40 Gab.W-f
30 Aneta Pielas-Kucharczyk poniedziałek 11.50 – 12.35 Pok. nauczycielski
31 Norbert Piwnik wtorek 10.40 – 11.40 Pok. nauczycielski
32 Marta Płuciennik poniedziałek 14.30 – 15.30 Pok. nauczycielski
33 Wioletta Pomykała czwartek 11.40 – 12.40 Pok. nauczycielski
34 Krzysztof Sciesiek wtorek 8.45 – 9.45 Pok. nauczycielski
35 Rafał Siciarz poniedziałek 15.15 – 16.15 Pok. nauczycielski
36 Martyna Siciarz-Drabik środa 11.40 – 12.40 Pok. nauczycielski
37 Włodzimierz Siwak środa 13.30 – 14.30 Sala 19
38 Dorota Skalińska środa 11.00 – 12.00 Gab. dyrektora
39 Iwona Sołtykiewicz czwartek 11.35 -12.35  Pok. nauczycielski
40 Ewa Trochim wtorek 11.50 – 12.50 Pok. nauczycielski
41 Mariola Urbaniak piątek 12.40 – 13.40 Pok. nauczycielski
42 Anna Walczak czwartek 07.50 – 08.50 Pok. nauczycielski
43 Agata  Waszkowska  środa 12.35 – 13.35 Pok. nauczycielski
44 Anna Więckowska środa 10.35 – 11.35 Pok. nauczycielski
45 Sławomir Wiktorowicz czwartek 14.00 – 15.00 Gab. wicedyrektora
46 Renata Witaszek-Gocel wtorek 7.55 – 8.55 Pok. nauczycielski
47 Danuta Wlazło wtorek 8.50 – 9.50 Pok. nauczycielski
48 Sławomir  Wudarczyk poniedziałek 10.35 – 11.35 Pok. nauczycielski
49 Elżbieta Zamaria środa 9.40 – 10.40 Pok. nauczycielski
50 Tomasz Zychla czwartek 10.35 – 11.35 Pok. nauczycielski
51 Iwona Żmijewska czwartek 11.40 – 12.40 Pok. nauczycielski