e dziennik


Jesteśmy obecni

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze otrzymała ZŁOTĄ TARCZĘ a Liceum w Zespole Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze BRĄZOWĄ TARCZĘ w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020.

Technikum 2020

Liceum 2020

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31





deklaracja
Instaling

Nauczyciele Obecnie:

 
Imię i nazwisko

Przedmiot

1.      

Małgorzata

Banasik

matematyka

2.      

Alina

Bartos

matematyka

3.      

Katarzyna

Bednarczyk

matematyka

4.      

Ewa

Bochyńska

biblioteka

5.      

Elżbieta

Bomba

chemia, biologia

6.      

Karolina

Cendrowska

wdż

7.      

Marcin

Chrobak

historia, wos, historia i teraźniejszość

8.      

Marcin

Frasuński

edb, doradztwo zawodowe, przedsiębiorczość

9.      

Witold

Gapys

wychowanie fizyczne

10.   

Agata

Gołębiowska

język angielski

11.   

Piotr

Gołębiowski

informatyka, przedmioty zawodowe

12.   

Agnieszka

Górka

język polski

13.   

Jacek

Grochal

wychowanie fizyczne

14.   

Justyna

Kądziela

język niemiecki

15.   

Hacene

Kebbas

język francuski

16.   

Anna

Kopijek

 język angielski

17.   

Małgorzata

Korycka

informatyka

18.   

Anna

Kozłowska

plastyka

19.   

Zbigniew

Matyga

przedmioty zawodowe

20.   

Katarzyna

Matysiak

historia, wos, historia i teraźniejszość

21.   

Mariusz

Molenda

religia

22.   

Jolanta

Nocoń

chemia

23.   

Ewa

Nostitz-Jackowska

wychowanie fizyczne

24.   

Sylwester

Nowak

geografia

25.   

Aneta

Pielas-Kucharczyk

język polski

26.   

Marta

Płuciennik

język polski

27.   

Wioletta

Pomykała

język angielski

28.   

Krzysztof

Sciesiek

informatyka, przedmioty zawodowe

29.   

Rafał

Siciarz

informatyka, przedmioty zawodowe

30.   

Martyna

Siciarz-Drabik

matematyka

31.   

Włodzimierz

Siwak

informatyka, przedmioty zawodowe

32.   

Dorota

Skalińska

historia

33.   

Iwona

Sołtykiewicz

język angielski

34.   

Ewa

Trochim

język niemiecki

35.   

Mariola

Urbaniak

język polski

36.   

Anna

Walczak

matematyka

37.   

Agata

Waszkowska

wychowanie fizyczne, wos, historia

38.   

Anna

Więckowska

fizyka

39.   

Sławomir

Wiktorowicz

historia, wos, historia i teraźniejszość

40.   

Renata

Witaszek-Gocel

język angielski

41.   

Danuta

Wlazło

biologia

42.   

Magdalena

Wozińska-Jedynak

pedagog specjalny

43.   

Anna

Wysmolińska

geografia

44.   

Elżbieta

Zamaria

religia

45.   

Tomasz

Zychla

język angielski

46.   

Iwona

Żmijewska

język polski

47.   

Wiesława

Suder

pedagog